Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Добре дошли в завладяващия свят на магията!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Роулинг отговори

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хара Потър
Директор
Хара Потър


Брой мнения : 253
Localisation : ТаМ кЪдЕтО жИвОтА ЗаПочНа
Registration date : 26.05.2007

Роулинг отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Роулинг отговори   Роулинг отговори Icon_minitimeНед Май 27, 2007 10:09 am

Дж. К. Роулинг обнови секцията си за често задавани въпроси в официалния си сайт. Ето ги и тях:
В кои домове са били Тонкс и Стенещата Миртъл?
Роулинг: Хафълпаф и Рейвънклоу съответно.
Какъв е патронът на Драко?
Роулинг: В края на Нечистокръвния принц той не знае как да направи такъв, така че никой не знае. Вие трябва да запомните, че способността да възпроизвеждаш патрон демонстрира много високо ниво на знание, което не се преподава обикновенно на учениците в Хогуортс (оттук е и изненадата на членове на ВОДА, когато Хари успява да направи патрон).
Волдеморт е роден на 31 декември или на 1 януари?
Роулинг: Той е роден на 31 декември.
Какви са свойствата на пръчката на Драко? Може ли да приемем, че тя е направена от глог, позовавайки се на таблицата във вашия сайт за пръчките?
Роулинг: Интересно (за мен) аз реших, че Драковата пръчка е от глог, независимо от таблицата. И да, точно такава е. И по-странно съвпадение е, че аз определих това дърво за пръчката му, точно както присъдих на Хари бодливата зеленика, без да осъзнавам, че е правилното. Но за редица причини глога ппасва на Драко, както на Хари бодливата зеленика.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.forumotion.biz
AnGeL_fRoM_hEll
Хафълпафец
Хафълпафец
AnGeL_fRoM_hEll


Брой мнения : 39
Registration date : 28.05.2007

Роулинг отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роулинг отговори   Роулинг отговори Icon_minitimeВто Май 29, 2007 5:57 pm

Хара Потър написа:
Дж. К. Роулинг обнови секцията си за често задавани въпроси в официалния си сайт. Ето ги и тях:
В кои домове са били Тонкс и Стенещата Миртъл?
Роулинг: Хафълпаф и Рейвънклоу съответно.
Какъв е патронът на Драко?
Роулинг: В края на Нечистокръвния принц той не знае как да направи такъв, така че никой не знае. Вие трябва да запомните, че способността да възпроизвеждаш патрон демонстрира много високо ниво на знание, което не се преподава обикновенно на учениците в Хогуортс (оттук е и изненадата на членове на ВОДА, когато Хари успява да направи патрон).
Волдеморт е роден на 31 декември или на 1 януари?
Роулинг: Той е роден на 31 декември.
Какви са свойствата на пръчката на Драко? Може ли да приемем, че тя е направена от глог, позовавайки се на таблицата във вашия сайт за пръчките?
Роулинг: Интересно (за мен) аз реших, че Драковата пръчка е от глог, независимо от таблицата. И да, точно такава е. И по-странно съвпадение е, че аз определих това дърво за пръчката му, точно както присъдих на Хари бодливата зеленика, без да осъзнавам, че е правилното. Но за редица причини глога ппасва на Драко, както на Хари бодливата зеленика.

Аз не знаех Shocked Супер afro
Върнете се в началото Go down
Снейп~учител по отвари~
Смъртножаден
Смъртножаден
Снейп~учител по отвари~


Брой мнения : 104
Age : 32
Registration date : 01.06.2007

Роулинг отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роулинг отговори   Роулинг отговори Icon_minitimeПон Юни 04, 2007 8:51 pm

AnGeL_fRoM_hEll написа:
Хара Потър написа:
Дж. К. Роулинг обнови секцията си за често задавани въпроси в официалния си сайт. Ето ги и тях:
В кои домове са били Тонкс и Стенещата Миртъл?
Роулинг: Хафълпаф и Рейвънклоу съответно.
Какъв е патронът на Драко?
Роулинг: В края на Нечистокръвния принц той не знае как да направи такъв, така че никой не знае. Вие трябва да запомните, че способността да възпроизвеждаш патрон демонстрира много високо ниво на знание, което не се преподава обикновенно на учениците в Хогуортс (оттук е и изненадата на членове на ВОДА, когато Хари успява да направи патрон).
Волдеморт е роден на 31 декември или на 1 януари?
Роулинг: Той е роден на 31 декември.
Какви са свойствата на пръчката на Драко? Може ли да приемем, че тя е направена от глог, позовавайки се на таблицата във вашия сайт за пръчките?
Роулинг: Интересно (за мен) аз реших, че Драковата пръчка е от глог, независимо от таблицата. И да, точно такава е. И по-странно съвпадение е, че аз определих това дърво за пръчката му, точно както присъдих на Хари бодливата зеленика, без да осъзнавам, че е правилното. Но за редица причини глога ппасва на Драко, както на Хари бодливата зеленика.

Аз не знаех Shocked Супер afro

Хм...и аз не знаех за пръчката
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Роулинг отговори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роулинг отговори   Роулинг отговори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Роулинг отговори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter :: Новини :: Всичко от света на Хари Потър-
Идете на: